Wnioski rządowe

Tarcza Finansowa PFR

Wnioski rządowe

Program Tarcza Finansowa PFR

Polski Fundusz Rozwoju w ramach stworzonej przez rząd Tarczy Antykryzysowej uruchamił nowy program pomocowy skierowany do przedsiębiorstw, które ucierpiały wskutek pandemii koronawirusa. Tarcza Finansowa PFR dla Firm i Pracowników to program skierowany do mikrofirm (zatrudniających co najmniej 1 pracownika) oraz małych i średnich przedsiębiorstw (zatrudniających od 10 do 249 pracowników). Jego celem jest ochrona rynku pracy i zapewnienie firmom płynności finansowej. Program ma przyczynić się do powrotu polskich firm na ścieżkę rozwoju.

Szczegółowe warunki: kto może ubiegać się o subwencję, warunki finansowania, przeznaczenie subwencji, spłata, dostępne są na stronie Polskiego Funduszu Rozwoju pod adresem: https://pfr.pl

Wnioski o subwencję można składać za pośrednictwem Banku w ramach udostępnionej bankowości elektronicznej EBO eBANK Online.

Po zalogowaniu się na stronę https://ebo.halinow.pl należy wybrać zakładkę „Wnioski”, a następnie wcisnąć opcję „Złóż wniosek” . Po wypełnieniu wszystkich wymaganych pól formularza składany jest wniosek, którego status można „śledzić” za pomocą zakładki „Moje wnioski”.

Masz pytania?