aktualności

Wyzwanie Sportowe dla Sympatyków SGB

Pozostałe aktualności

Dołącz do Wyzwania Sportowego SGB! Zostań sympatykiem Banku Spółdzielczego SGB i zbieraj punkty za pokonane kilometry! Weź udział w 2 edycji naszej zabawy! Wspólnie z Bankami Spółdzielczymi SGB ruszaj na trasy na rowerze, rolkach, biegiem lub chodem. Spacer z dzieckiem czy wyjście z psem to też dobry trening. Pamiętaj, każdy kilometr się liczy bo zbieramy je w szczytnym celu!

Kto może wziąć udział w Wyzwaniu Sportowym dla Sympatyków SGB?

Każdy, kto jest albo zamierza zostać klientem, ale też ten, kto kibicuje bankowi spółdzielczemu w swojej okolicy. To mogą być również rodziny i bliscy pracowników banków, którzy w tym samym czasie będą rywalizować w V edycji Wyzwania Sportowego SGB dla pracowników.

Konkurs dla Sympatyków trwa od 29 kwietnia do 11 czerwca. Zapisywać się można od 21 kwietnia.


Jak dołączyć do wyzwania?

  • Pobierz aplikację Activer ze sklepu i załóż konto lub zaloguj się.
  • Znajdź w konkursach w Activy „Wyzwanie Sportowe – sympatycy SGB” i dołącz do niego odpowiednim kodem.
  • Zapisuj swoje aktywności i zdobywaj punkty. Dobrej zabawy!

 

Kod Sympatyka Banku Spółdzielczego w Halinowie to:  SYMPATYKHALINÓW2023

Rywalizujemy w 2 kategoriach:

  • na kołach (rower, hulajnoga, rolki/wrotki, deskorolka),
  • na nogach (bieg, spacer, nordic walking, wędrówka).

Wygrywa ten bank, którego Sympatycy zdobędą największą ilość punktów i będzie mógł zdecydować na jaki cel charytatywny zostaną przeznaczone środki z Wyzwania.

Gra indywidualna
i drużynowa

Wykonując swoje ulubione aktywności, zbieraj punkty w rywalizacji i pnij się w rankingach! Możesz rywalizować indywidualnie lub w zespołach reprezentujących Bank, którego sympatykiem jesteś.

Activy Junior

W tym roku do wyzwania dla Sympatyków zapraszamy również juniorów, czyli Wasze dzieci!

Każda osoba nieletnia (poniżej 16 rok życia), która dołączy do wyzwania otrzyma na e-mail podany przy rejestracji konta wiadomość z prośbą o wypełnienie elektronicznej zgody rodzica/opiekuna.

Czas na dostarczenie takiej zgody to 3 dni robocze od dnia otrzymania wiadomości od Activy. W przypadku niedostarczenia, junior

CEL CHARYTATYWNY

Każda Twoja aktywność się liczy! Pokonując kolejne kilometry, możesz nieść pomoc potrzebującym. Im bardziej aktywny będziesz, tym więcej środków dzięki Tobie trafi na cel charytatywny.  1,90 zł za każde 10 km! Dążymy do osiągnięcia 15 000 zł! 


Przewidziane są również nagrody indywidualne! Wszystkie informacje, które muszą posiadać Sympatycy SGB żeby wziąć udział w Wyzwaniu Sportowym zebraliśmy na specjalnie przygotowanej stronie internetowej: https://sympatycysgb.activy.app

Czym jest Wyzwanie Sportowe SGB? Zobacz naszą animację. W kilka minut przedstawiamy w przystępny sposób historię Wyzwania i jego najważniejsze cele: dbamy o siebie, robimy to co lubimy i pomagamy innym.