aktualności

Przyjmuj płatności bezgotówkowo tak jak lubisz!

Przyjmuj płatności bezgotówkowo tak jak lubisz!

Pozostałe aktualności

Nowoczesne Terminale Płatnicze Planet Pay to urządzenia umożliwiające przyjmowanie płatności bezgotówkowych, dzięki którym Klienci punktów handlowo-usługowych mogą płacić za zakupy kartami, przy udziale urządzeń mobilnych lub BLIKiem. Skorzystaj z oferty z dofinansowaniem w ramach Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego i do 12 miesięcy ciesz się Terminalem Planet Pay bez żadnych opłat.

TERMINAL PŁATNICZY

Potrzebujesz tradycyjnych rozwiązań dla swojej działalności? Wybierz stacjonarny lub mobilny Terminal Płatniczy z dodatkowymi usługami za 0 zł.

0 zł nawet przez 18 miesięcy.

APLIKACJA POSAPP NA TELEFON

Cenisz sobie wygodę i możliwość przyjmowania płatności bez względu na to, gdzie się znajdujesz, wybierz aplikację POSapp, która umożliwi przyjmowanie płatności przez telefon komórkowy lub inne urządzenia mobilne.

0 zł nawet przez 18 miesięcy.

BRAMKA PŁATNICZA

Rozwijaj swój biznes w e-commerce i skorzystaj ze specjalnej oferty płatności on-line od Planet Pay! Płatności online Planet Pay to nowoczesny wymiar akceptacji płatności bezgotówkowych. To kompleksowe rozwiązanie obejmujące najpopularniejsze metody płatności takie jak: karty płatnicze, BLIK, portfele elektroniczne (Google Pay, Apple Pay) czy przelewy online, wszędzie tam, gdzie ważne jest szybkie i bezpieczne przyjmowanie płatności.

Planet Pay to:

  • Instalacja terminala do 48h/instalacja aplikacji natychmiastowa/aktywacja bramki płatniczej do 72 h
  • Szybkie rozliczenie transakcji, wpłata środków za sprzedaż nastąpi już następnego dnia roboczego
  • Usługi dodatkowe za 0 zł (logo, Cash Back, DCC, multiaccount, doładowania GSM i inne)
  • Panel Akceptanta umożliwiający dostęp do informacji o transakcjach, fakturach i raportach dla wszystkich posiadanych terminali
  • Niezmienne warunki umowy

Chcesz porozmawiać o produkcie zapytaj w Twojej placówce Banku Spółdzielczego w Halinowie.

Zbliża się okres wakacyjny, w którym otwierają się działalności sezonowe. Planet Pay w swojej ofercie posiada także rozwiązania dla działalności, które będą prosperowały kilka dni, tygodni czy miesięcy.

Każdy przedsiębiorca prowadzący działalność, krócej niż rok może skorzystać z:

  • terminali płatniczych,
  • aplikacji POSapp na telefon, umożliwiającej przyjmowanie płatności w sposób bezgotówkowy.

 

Przyjmowanie płatności w sposób bezgotówkowy z Planet Pay jest możliwe i proste, nawet jeśli działalność jest prowadzona jeden dzień.

Poznaj ofertę dla działalności sezonowej:
Aplikacja płatnicza Planet Pay POSapp
Terminale Planet Pay