Firmy i Instytucje -
kompleksowa oferta dla biznesu

Pakiet korzyści dla Klientów Biznesowych

W sferze biznesu skutecznie poruszamy się od dziesięcioleci. W tradycję banków spółdzielczych wpisane jest konsekwentne wspieranie przedsiębiorczości, innowacyjnych pomysłów i pomoc w realizacji kolejnych zamierzeń, mających na celu rozwój spółki czy instytucji. Doskonale znamy specyfikę funkcjonowania różnych firm, zarówno tych dużych, jak i tych rodzinnych.

Nasza oferta dedykowana dla Biznesu to kompleksowe narzędzia pozwalające skutecznie zarządzać finansami firmy: rachunki, preferencyjne kredyty, profesjonalny system bankowości internetowej z funkcjonalnościami dedykowanymi dla Firm. Intuicyjne usługi usprawnią pracę każdego przedsiębiorstwa.

oferta bs halinów dla biznesu

Jak możemy pomóc?

Oferta Banku Spółdzielczego w Halinowie dostosowana jest do potrzeb Klientów Biznesowych. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie usługi bankowe: konta bankowe, kredyty, lokaty a także kompleksowe ubezpieczenia. 

Bank udostępnia swoim Klientom nowoczesną bankowość internetową oraz aplikacje mobilne – pozwalające na swobodny dostęp do produktów bankowych 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.