aktualności

Grupa SGB pomaga Ukrainie. Ty też możesz pomóc z nami!

Pozostałe aktualności

Każda wojna zabiera nam to, co najważniejsze – poczucie bezpieczeństwa. Dzisiaj spółdzielczość chce wesprzeć naszych wschodnich sąsiadów, kobiety i dzieci, które właśnie teraz najbardziej doświadczają skutków wojny.

Wszystkie Banki Spółdzielcze SGB organizują wspólnie akcję pomocy dla Ukraińców. Uruchomiliśmy specjalne konto: 90 1610 0006 9002 0100 0246 0002, na które można wpłacać pieniądze. Przekażemy je Fundacji Ocaleniewspierającej akcję pomocy humanitarnej na granicy. Pracownicy i wolontariusze fundacji najlepiej wiedzą, jak wykorzystać zebrane pieniądze.

To nasza odpowiedź na wydarzenia, które od kilku dni elektryzują na całym Świecie. Bankowość spółdzielcza w Polsce przeżyła niejedną wojnę, niejedno krwawe wydarzenia. I ciągle trwa blisko ludzi. Jesteśmy dumni z tego, że działamy na rzecz lokalnych społeczności, jesteśmy dumni z tego, że potrafimy pomagać innym i nie pozostajemy obojętni na nieszczęścia innych.

Pomagajmy, działajmy! Jesteśmy Grupą 180 banków, to naprawdę duża siła!

Zbiórka trwa od dzisiaj do 31 marca 2022 r.

  • Pieniądze może wpłacić każdy – zarówno klienci indywidualni, jak i firmowi.
  • Przekażemy je na rzecz Fundacji Ocalenie, która wspiera uchodźców z Ukrainy.
  • Środki należy wpłacać na numer rachunku: 90 1610 0006 9002 0100 0246 0002

 

Dodatkowo informujemy, iż od 1 marca aż do odwołania, Banki Spółdzielcze SGB nie będą pobierały prowizji od zleceń SWIFT w walutach obcych i PLN realizowanych do banków w Ukrainie.