Płatności mobilne

google pay

Bank Spółdzielczy w Halinowie udostępnia swoim Klientom usługę Google Pay, która pozwalaj na dokonywanie nowoczesnych transakcji za pomocą smartfonu, smartwatcha lub komputera.

Płatności mobilne

Co to jest Google Pay?

Google Pay to proste, bezpieczne i wygodne płatności telefonem lub smartwatchem z systemem Android – są szybsze i wygodniejsze niż płatność kartą. Dzięki aplikacji Google Pay, nasi Klienci mogą od teraz płacić w sklepach tradycyjnych poprzez zbliżenie smartfona do terminalu POS, w sklepach internetowych oraz w setkach aplikacji, bez konieczności wpisywania danych karty.Wystarczą tylko dwa kliknięcia by bezpiecznie opłacić zakupy za pomocą karty płatniczej SGB zapisanej w aplikacji Google Pay.

Jak skonfigurować Google Pay?

Konfiguracja Google Pay zajmuje tylko kilka minut i przebiega wg następujących kroków:

  • Pobierz aplikację z Google Play
  • Zaloguj się na swoje konto Google i dodaj formę płatności.
  • Jeśli chcesz korzystać z Google Pay w sklepach stacjonarnych, sprawdź czy Twój telefon ma moduł NFC.
  • To wszystko. Możesz już płacić za pomocą aplikacji.

Korzyści z płatności Google Pay

Z Google Pay masz dostęp do korzyści i nagród identycznych jak w przypadku kart plastikowych. Tu nic się nie zmieni! W jednym urządzeniu masz przy sobie karty pokładowe, bilety, karty lojalnościowe i podarunkowe. Możesz śledzić swoje wszystkie zakupy, dostajesz spersonalizowane sugestie.

Czy korzystanie z Google Pay jest bezpieczne?

Google Pay chroni dane Twojej karty dzięki kilku warstwom zabezpieczeń – korzystamy z jednej z najbardziej zaawansowanych infrastruktur ochrony danych na świecie, tak by Twoje konto było bezpieczne. Podczas płatności w sklepach Google Pay nie wykorzystuje rzeczywistego numeru Twojej karty, dzięki czemu dane są chronione.

Filmy Instruktażowe

Dodawanie karty do Google Pay?

Czym jest Google Pay?

Masz pytania?