Moje dokumenty SGB

Informacje

Moje Dokumenty SGB to nowoczesne rozwiązanie do przechowywania Twoich dokumentów.

Usługa, która pełni rolę tzw. trwałego nośnika umożliwia użytkownikowi otrzymywanie informacji i dokumentów bankowych w wersji elektronicznej, co jest wygodne, bezpieczne i ekologiczne. Dzięki temu masz pewność, że kierowana do Ciebie korespondencja z Banku dotrze na czas, bez dodatkowej wizyty na poczcie.


Trwały nośnik umożliwia użytkownikowi przechowywanie informacji osobiście do niego zaadresowanych i wysłanych przez bank oraz pozwala na bezpieczne zachowanie każdego dokumentu przeznaczonego dla klienta, we wszystkich jego wersjach oraz uzyskiwanie swobodnego dostępu do niego z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Po opublikowaniu takich dokumentów i ich zapisaniu nie jest już możliwe ich modyfikowanie, więc nasze narzędzie przechowuje kopię każdego dokumentu klienta w jego oryginalnej wersji. 

Moje dokumenty SGB to:

Gwarancja niezmienności
masz pewność, że dokumenty wysłane przez bank się nie zmieniły, gwarantuje to technologia.

Aktywne informowanie
Aktywne informowanie – poinformujemy Cię o każdej zmianie w regulaminie czy taryfach SMS-em lub mailem.

Pełen dostęp
przechowuj informacje w bezpieczny sposób, z możliwym dostępem poprzez specjalny portal, gdzie sam założysz sobie konto.

Ekologia
Ekologia - dzięki korespondencji elektronicznej poprzez portal Moje Dokumenty SGB, wspólnie dbamy o środowisko naturalne, zmniejszając zużycie papieru. Przyłącz się do naszej zielonej zmiany!

Jak uzyskać dostęp?

Aby rozpocząć otrzymywanie dokumentów z banku na portal Moje dokumenty SGB potrzebna jest Twoja zgoda na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną. W tym celu złóż odpowiednią dyspozycję w swojej bankowości internetowej w części Mój profil / Zgody. Jeżeli nie korzystasz z systemu EBO eBank Online skontaktuj się z którąkolwiek z naszych placówek. Pamiętaj, by bank znał Twój aktualny numer telefonu komórkowego. Będzie on potrzebny do logowania i byś zawsze otrzymał powiadomienie o nowym dokumencie, który został do Ciebie wysłany.


Po wyrażeniu zgody sam założysz sobie konto na stronie internetowej www.bshalinow.pl pod adresem https://bshalinow-mojedokumenty.sgb.pl/#/login i ustawisz hasło. Od teraz zawsze będziesz mógł wrócić do otrzymanych wiadomości. O każdej nowej wiadomości od banku będziesz powiadamiany SMS-em, lub jeśli wolisz mailem (wybór należy do Ciebie).

Jakie dokumenty mogę otrzymywać elektronicznie?

Zaraz po wyrażeniu zgody będziesz otrzymywał elektronicznie dokumenty dotyczące Twoich produktów bankowych, takie jak informacje o zmianach:

  • regulaminów,
  • taryfy prowizji i opłat,
  • tabeli oprocentowania,
  • w zakresie uczestnictwa w obowiązkowym systemie gwarantowania depozytów i zasadach jego funkcjonowania,
  • opłaty zawartej w dokumencie dotyczącym opłat z tytułu usług związanych z rachunkiem płatniczy.

 

Zachęcamy do korzystania z nowego rozwiązania!

Masz pytania?